ویژگی های شرکت دنیای مدرن

بیشترین تنوع محصول

کمپانی آورون را شاید بتوان تنها کارخانه ایی دانست که تمامی محصولات و دستگاه های دندانسازی را با بیشترین تنوع و با کیفیت بالا تولید کرده و همگام با نوآوری و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا سعی در تامین نیازهای بالقوه هنرمندان این حرفه را داشته است. و همواره همگام بر قطار پیشرفت و موفقیت با شما عزیزان در این راه می باشد.

کیفیت تضمین شده

یکی از نقاط قوت محصولات آورون پشتوانه تولید و تجربه چندین ساله درساخت محصولات دندانسازی و پزشکی می باشد. با تکیه براین توان ما به شما اطمینان می دهیم که تمامی محصولات ارائه شده از ضمانت ۱۰۰٪ برخوردار هستند و کالاهای عرضه شده در شرکت دنیای مدرن جزء با کیفیت ترین و مورد اعتماد ترین کالاهای موجود در کشور میباشد و تمامی کالاها با ضمانت کیفیت عرضه می شود.

ارسال رایگان

یکی از دغدغه های مشتریان نرخ مبهم کرایه و هزینه های ارسال کالاهای تجاری است. تیم و مجموعه شرکت دنیای مدرن سعی داشته تا با راه اندازی سیستم لجستیکی قابل قبول و براورد هزینه ها این دغدغه را برای مشتریان عزیز به حداقل برساند و تجربه خریدی راحت ومطمئن را برای شما رقم بزند. ارسال در شیراز به صورت پیک (موتوری،سواری) و در محل مشتری تحویل میگردد و ارسال به شهرستانها از طریق شرکت های معتبر باربری تحویل میگردد.

قیمت رقابتی

مجموعه شرکت دنیای مدرن به لطف سفارشات فراوان و با درخواست از کمپانی آورون و با توجه به شرایط موجود کشور با کاهش هزینه ها و کمترین دریافت سود بیشترین سعی و تلاش را در ارائه کاهش هزینه های خرید و حذف زنجیره ایی واسطه ها را در برنامه کاری خود دارد.

مشاوره و پاسخگویی