درباره ما

تیم و مجموعه ما با فعالیت و تجربه چندین ساله در حرفه دندانسازی و آگاهی کامل نسبت به نیازمندی و آموزش و آشنایی همکاران گرامی با توسعه و تحول گسترده این هنر تصمیم به تاسیس این شرکت نمود تا حداقل بتواند به نوبه خود سهم کوچکی جهت ارتقا وپیشرفت این هنر و کار پرمشقت و رساندن آن به جایگاه اصلی را به عاشقان آن ادا نماید.

اهداف این شرکت مشاوره و آموزش و برگزاری کلاسهای اموزشی با کمک اساتید مجرب داخلی و خارجی در خصوص این حرفه می باشد .

ما امیدواریم و تلاش میکنیم با کوشش و پشتکار شما جهت سرمایه گذاری و ایجاد یه کسب و کار موفق همراه باشیم به همین منظور با معرفی و فروش محصولات کمپانی برند آورون روسیه و متریال و مواد مصرفی که شایسته زحمات شما عزیزان می باشد تصمیم به طراحی این وب سایت نمودیم.

 تاریخچه کمپانی آورون روسیه

این شرکت فعالیت خود را به صورت محدود ازسال ۱۹۹۰ در شهر یکاتنبورگ روسیه و با احداث کارخانه تولید تجهیزات لابراتواری دندانسازی شروع کرد. و با تلاش و پشتکار گروهی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به یکی از تولید کنندگان برتر تجهیزات و میزهای تخصصی و دستگاهای ریخته گری در روسیه تبدیل گردید. وامروزه با برگزاری کلاسهای آموزشی حرفه ایی و شرکت مستمر در نمایشگاهای گوناگون نقش موثری در توسعه و موفقیت این حرفه در کشورهای منطقه پهناور روسیه داشته و به همین خاطر جوایز و لوح های متعددی را به خود اختصاص داده است.

دوام و ماندگاری طولانی و طراحی مدرن همراه با نوآوری و استمرار در بهبود کیفیت محصولات شعار همیشگی برند آورون می باشد.

ارمان و چشم اندازه ها

مجموعه متخصص و وتوانمند شرکت دنیای مدرن با پشتکار وتلاش همواره کوشیده است با استفاده از تجارب اساتید و بزرگان این حرفه و ایجاد فضای اموزشی و خلاقیت تبدیل به کانونی جهت پیشرفت و ارتقای هنر دندانسازی در کشور عزیزمان باشد.ما قصد داریم با نگاهی اینده مدار و تفکر همگانی علاوه بر معرفی محصولات معتبر برند اورون و تولیدات داخلی گامی بزرگ در خدمت رسانی شاغلین هنرمند حرفه دندانسازی داشته باشیم

 

مشاوره و پاسخگویی